• Kategorie
  • Szukaj
  • Farby do malowania twarzy i ciała

Jesteś nauczycielem, animatorem, rodzicem, …?
Chcesz estetycznie malować twarze dzieci?
Liczy się dla Ciebie gwarancja jakości i bezpieczeństwo?


Jeżeli tak - pamiętaj, aby do znanej i lubianej atrakcji dla dzieci jaką jest malowanie buziek, używać tylko najlepszych farb, pędzli i zestawów do malowania twarzy, które znajdziesz w asortymencie naszego sklepu.


 

Oferujemy najwyższej jakości farby do malowania twarzy i ciała stosowane na całym świecie zarówno przez profesjonalnych Face Painter’ów jak i osoby początkujące. Znajdziesz u nas tylko bezpieczne farby hipoalergiczne posiadające wszelkie niezbędne atesty bezpieczeństwa,nie zawierające toksyn ani zapachu, a więc farby idealne dla delikatnej skóry dziecka.

Farby wodne do malowania twarzy i ciała jak sama nazwa wskazuje aktywujemy wodą używając do tego atomizera. Wysoka pigmentacja farb sprawia, iż doskonale kryją i są bardzo wydajne. Posiadamy w ofercie farby klasyczne oraz farby z połyskiem renomowanych marek Global Colours oraz Superstar.

Face Painting, to dziedzina sztuki doskonale znana na całym świecie i prężnie rozwijająca się również w Polsce. Coraz większą popularnością i ogromnym zainteresowaniem cieszą się tęczowe farby z oryginalną nazywają One Stroke i Split Cake. Są to połączenia kolorów zawarte w jednym opakowaniu, dzięki którym przy użyciu specjalistycznego pędzla lub gąbki można w prosty i szybki sposób uzyskać niesamowity i wielobarwny malunek tworzący efekt 3D.

Niestandardowym, aczkolwiek coraz bardziej popularnym wydarzeniem organizowanym z okazji:urodzin,festynu,balu karnawałowego,festiwalu, halloween, czy też sylwestera jest Fluo Party, zwane także UV Party. Do zorganizowania tego typu wydarzenia polecamy nasze kolory neonowe – świecące w świetle UV. Jesteśmy przekonani, że każda tematyczna imprezaprzy wykonaniu makijażyprzy użyciu niesamowitych neonowych kolorów marki Global Colours wywoła zachwyt każdego uczestnika eventu,tworząc fantastyczne wspomnienia.

Warto zwrócić uwagę także na dostępne w naszym sklepie
palety farb do malowania twarzy i ciała, które są świetną propozycja idealnego zestawu do użytku podczas balu dla dzieci, przyjęcia urodzinowegoi festynów. Dzięki nim stworzysz także wyjątkowe charakteryzacje na przedstawienia teatralne.

Kolejną z zalet farb dostępnych w naszym sklepie jest ich łatwość zmycia, albowiem do tej czynności wystarczy nam jedynie ciepła woda i mydło. Malunki zmyją się z łatwością i bez konieczności szorowania.