• Kategorie
  • Szukaj
  • Gąbki

Gąbki są jednym z podstawowych akcesoriów do malowania twarzy i ciała, dlatego warto zwrócić uwagę na ich jakość i możliwości zastosowania. Nasze gąbki do malowania dziecięcych buziek idealnie rozprowadzają farby na skórze twarzy, dając mocne krycie oraz trwały efekt. 

W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów gąbek do malowania twarzy i ciała. Do nakładania farby na większe powierzchnie twarzy i ciała, a więc do nakładania tła zalecana jest gąbka z zaokrąglonymi brzegami, EKO gąbka antracyt, a także EKO gąbka łezka. Niezwykle poręczną i użyteczną jest gąbeczka na palec Dauber Finger, dzięki której w łatwy sposób odbijesz szeroki wybór wzorów naszych autorskich szablonów do malowania twarzy- ten zestaw jest niesamowicie pomocny i przyspieszający wykonanie perfekcyjnego malunku na twarzy lub rączce dziecka. Powyższe gąbki są gąbkami wielorazowymi, a więc nadają się do ponownego użytku po dokładnym umyciu (wypraniu).


W naszym sklepie oferujemy również gąbki jednorazowe w postaci
aplikatorów do ust, abyś w prosty, dokładny i bezpieczny sposób mógł wykonać także efektowny makijaż ust.


Kupując
gąbki do malowania twarzy i ciaław naszym sklepie, stawiasz na najlepszą jakość produktu, a więc na jej idealną praktyczność i długą żywotność.