• Kategorie
  • Szukaj
  • Organizacja i higiena pracy

 

W ofercie naszego sklepu znajdziecie produkty, które umożliwią i ułatwią utrzymanie Twojego sprzętu do malowania twarzy i ciała na najwyższym poziomie czystości i porządku.

Składany pojemnik na wodę oraz mydło z pewnością ułatwią mycie pędzli. Praktycznym produktem jest również worek do przechowywania i prania gąbek. Nie może umknąć Twej uwadze również niezbędna dla każdego Face Painter’a butelka z atomizerem, która posiada idealne ciśnienie dozowania (rozpylania) wody bezpośrednio na farbę (nie za dużo i nie za mało). W uporządkowaniu i odpowiednim przechowywaniu naszych autorskich  szablonów do malowania twarzy i ciała pomoże Tobie gadżet jakim jest kółko metalowe otwierane. Dla osób, które lubią tworzyć własne kompozycje kolorystyczne farb takich jak One Stroke polecamy puste pudełko na farby 30g, a do tworzenia własnych połączeń kolorystycznych takich jak Split Cake oferujemy puste pudełko na farby 50g.
Organizacja i higiena pracy jest bardzo ważna w oferowaniu atrakcji malowania twarzy i ciała, dlatego zawsze pamiętaj o zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa i czystości na swoim stoisku malowania buziek, a jesteśmy przekonani, że produkty z naszego sklepu z pewnością Ci w tym pomogą.