Wiosną 2019 firma Decorolka wprowadziła na rynek pierwszą serię swoich autorskich szablonów do malowania twarzy i ciała. Od tamtego czasu kolekcja naszych szablonów została dopracowana jeśli chodzi o jakość materiału, z którego są wykonane, i jest nieustannie poszerzana o nietuzinkowe wzory. W tym artykule przybliżymy, jak wartościowym produktem dla każdego Face Painter’a są szablony Decorolka, a także jak o nie zadbać.

5 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO KORZYSTAĆ Z SZABLONÓW DO MALOWANIA TWARZY I CIAŁA FIRMY DECOROLKA

1. NAJLEPSZA JAKOŚĆ
     Nasze szablony są wykonane z elastycznego i wytrzymałego materiału, który zimą 2019/2020 roku został uznany przez wielu malarzy twarzy i ciała jako najlepsza jakość produktu! Szablony Decorolka są w kolorze mlecznym, ale mimo to są przezroczyste – to ich bardzo ważne atut, albowiem:
* przezroczystość szablonu zapewnia nam precyzyjne przyłożenie w wybrane przez nas miejsce na skórze;
* mleczne zabarwienie szablonu pozwala na łatwe przeglądanie wzorów, a także zapobiega zagubieniu, co ma częste zdarzenie w przypadku szablonów całkowicie bezbarwnych.

2. BOGATE WZORNICTWO
     Szablony Decorolka, to prawdziwe bogactwo wzorów dla każdego Face Painter’a. Obecnie w naszej ofercie dostępnych jest około 100 wzorów szablonów (i ciągle ich przybywa!). Aby ułatwić wyszukiwanie poszczególnych wzorów zostały one posegregowane tematycznie, między innymi na: tło i detale, motyw zwierzęcy, motyw roślinny, wzory geometryczne, pojazdy, motyw bajkowy, HalloweenBoże Narodzenie. Różnorodność wzorów daje nieograniczoną możliwość ich zastosowania, a wiec tworzenie własnych niepowtarzalnych projektów na twarzy i ciele.

szablony do malowania twarzy i ciała

3. BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIA
     Tu musimy zaznaczyć dwa bardzo ważne aspekty dotyczące bezpieczeństwa szablonów Decorolka, a mianowicie:
* szablony wykonane z najlepszej jakości materiału stanowiącego bezpieczeństwo pracy także na delikatnej i wrażliwej skórze dziecka. Są wykonane z jasnego tworzywa, co daje nam oraz naszym klientom gwarancje użytkowania higienicznie czystego szablonu.
* wzory szablonów są zgodne z wszelkimi prawami autorskimi, a więcej na ten właśnie temat przeczytasz w naszym artykule: „Prawa autorskie w branży animacyjnej”.

4. SZABLONY WIELOKROTNEGO UŻYTKU
     Szczególną uwagę zwraca fakt, że szablony Decorolka są wielokrotnego użytku. Tworzywo, z którego wykonane są szablony jest na tyle trwałe, że przy odpowiednim traktowaniu, nawet najbardziej szczegółowe wzory nie ulegają uszkodzeniom. Bezcennym atutem jest także ich łatwe utrzymanie w czystości. Szablony Decorolka wystarczy przemyć delikatnie palcami letnią wodą z odrobiną mydła, a przy większym zabrudzeniu (spowodowanym np. wysoką pigmentacją użytkowanej farby) należy szablon umyć produktem tłustym (np. oliwka dla dzieci czy też olej spożywczy), a następnie oczyścić je delikatnym odtłuszczaczem, jak np. płynem do mycia naczyń. Umyty szablon należy dokładnie osuszyć używając w tym celu np. papierowego ręcznika.
     Użytkowanie naszych szablonów jest bardzo proste, a szczegółowy opis jak je stosować oraz jakie aplikatory są najlepsze do nakładania farby, przeczytasz w artykule „ Jak używać szablonów do malowania twarzy i ciała”.


5. STAŁY ROZWÓJ

    Nasza Firma od zawsze priorytetowo stawia na jakość, bezpieczeństwo oraz praktyczność produktów, dlatego jesteśmy ogromnie dumni z faktu, że jako pierwszy i jedyny polski producent szablonów posiadamy w swojej ofercie kolekcje szablonów zaprojektowanych przez Profesjonalną Face Painter’kę Kasię Niedźwiedź.

Nasza kolekcja szablonów KochASIAart to:
* szablony projektowane 100% ręcznie przez KochASIAart;
* wzory idealnie dopasowane do dziecięcych twarzy i rączek;
* wzory tradycyjne płaskie;
* wzory przestrzenne 2D i 3D;
* wzory wzbogacające twórczość Face Painting na każdym etapie rozwoju artysty;
* logowane przez autorkę.

szablon do malowania twarzy pociąg


     Jako producent szablonów Decorolka zapewniamy Was, że dokonujemy wszelkich starań, aby nasze szablony były dla każdego w ciągłej dostępności oraz w atrakcyjnej cenie. Dziękujemy naszym klientom za bezcenne i wartościowe opinie na temat naszych produktów, a zarazem życzymy dalszego sukcesywnego ich użytkowania.

     Artykuł powstał przy współpracy z KochASIAart – Kasia Niedźwiedź; profesjonalna polska Face Painter’ka; Międzynarodowy Trener Face Painting; autorka kolekcji australijskich farb do malowania twarzy i ciała „Furry Friends” Global Colours; autorka kolekcji profesjonalnych szablonów do malowania twarzy i ciała KochASIAart Decorolka.