Serdecznie zapraszamy do zakupu wybranych produktów w promocyjnych cenach, w przedsprzedaży. Ponieważ jest to nowa forma zakupów w naszym sklepie zachęcamy do zapoznania się z krótkim Q&A:- Na czym polega przedsprzedaż?

Przedsprzedaż polega na tym, że klient kupuje towar (najczęściej w promocyjnej cenie) i otrzymuje go we wcześniej ustalonym terminie. W praktyce wiąże się to najczęściej z pewnym okresem oczekiwania na dostawę. Przewidywany termin dostawy podany jest na stronie sklepu, przy zamawianym produkcie.

- Czy można zakupić towar w przedsprzedaży z opcją płatności przy odbiorze?

Nie. Przedsprzedaż można poniekąd traktować jako zamówienie specjalne, dlatego jego realizacja jest możliwa tylko po płatności z góry.

- Czy można zwrócić towar zakupiony w przedsprzedaży?

Tak, jednak podobnie jak w przypadku zakupów w "normalnym" trybie, zakupione w naszym sklepie produkty mogą być zwrócone tylko w nienaruszonym stanie.

- Czy można złożyć jedno zamówienie na produkty w przedsprzedaży i te dostępne od ręki?

Oczywiście. Należy jenak pamiętać o terminie realizacji zamówień z przedsprzedaży. Jeśli zależy nam, aby jakiś produkt dostępny od ręki został wysłany od razu, trzeba go zamówić w osobnym zamówieniu.

- Czy produkty sprzedawane w przedsprzedaży będą również dostępne w sprzedaży regularnej?

Nie wszystkie. Część produktów z przedsprzedaży będzie dostępna również w regularnej sprzedaży. Jednak chcąc mieć pewność zakupienia jakiegoś produktu, należy zakupić go i opłacić w przedsprzedaży.
Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówienia na pewne produkty w przypadku, gdy w momencie zamówienia ich przez nasz sklep w hurtowni/u producenta, będą one niedostępne. W takiej sytuacji pieniądze zostaną zwrócone kupującemu.

Zapraszamy na przedsprzedaż!

- Czy mogę anulować zamówienie na produkty dostępne w przedsprzedaży?

Tak. W takim wypadku prosimy o kontakt mailowy sklep@decorolka.com z danymi do zwrotu środków.