Od 1 października 2021 roku rusza w naszym sklepie Program Lojalnościowy. Chcemy w ten sposób podziękować wszytkim naszym klientom, że są z nami i dzięki nim nasza firma może sie prężnie rozwijać. Mamy nadzieję, że Program sprawi, iż zakupy w naszym sklepie będą dla Was jeszcze atrakcyjniejsze i  z jeszcze większą chęcią będziecie do nas wracać.Zasady Programu LojalnościowegoAby przystąpić do Programu Lojalnościowego trzeba być zarejestrowanym klientem. Tylko zarejestrowani klienci mogą zbierać punkty na swoim koncie i wymieniać je na rabaty przy kolejnych zamówieniach.

Robiąc zakupy w sklepie za każdą wydaną złotówkę klient otrzymuje 1 punkt (1 zł=1 pkt). Punkty mozna wymieniać na rabaty kwotowe przy następnych zamówieniach - każde 25 punktów uzbieranych na koncie może obniżyć kwotę do zapłaty o 1 złotówkę (25 pkt = 1 zł rabatu). 

Punkty doliczane są do konta klienta w momencie, gdy zamówienie otrzyma status wysłane (również w przypadku zamówień z odbiorem osobistym). W przypadku, gdy zamówienie zostanie anulowane, anulowane zostaną również przyznane za nie punkty.

Za zamówienie, w którym klient wykorzystuje swoje punkty, aby obniżyć wartość zamówienia, również doliczone zostaną punkty.

Ale to nie wszystko...Rabaty dla stałych klientówStali, zarejestrowani kienci, po osiągnięciu łącznej kwoty za zakupy w naszym sklepie, otrzymają stałe rabaty:

- 3% po przekroczeniu progu 1000 zł

- 5 % po przekroczeniu progu 2000 zł

- 7 % po przekroczeniu progu 5000 zł

A zatem - kto jeszcze nie zarejestrował się w naszym sklepie, niech szybko nadrabia, aby nie zapomnieć tego zrobić przy składaniu kolejnego zamówienia.