Jakiś czas temu ogłosiliśmy nabór do naszego Design Teamu i dzisiaj chciałabym przedstawić nasze projektantki.

W skład naszego Design Teamu weszło siedem zdolnych i kreatywnych dziewczyn:

 

Dominika Braty – niezwykle utalentowana uczestniczka i laureatka wielu konkursów face paintingowych oraz w charakteryzacji. Z powodzeniem maluje nie tylko dzieci, ale i dorosłych, co dowodzi, że jest to ciekawa "atrakcja" nie tylko dla najmłodzych. Prace Dominiki są szalenie barwne i często zaskakujące. Dominika oprócz facepaintingu zajmuje się również makijażem i obiecała, że pokaże kilka pomysłów jak połączyć makijaż wieczorowy z facepaintingiem.

DESIGN TEAM

 

Marta Gumułka – młoda animatorka z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Animuje, maluje twarze, skręca baloniki i sypie brokatem, a w przerwach między kolejnymi zabawami z dziećmi, studiuje.


 

Ania Felczerek – na codzień mama dwójki łobuziaków i właścicielka salonu kosmetycznego, a po godzinach face i belly painterka (mauluje ciążowe brzuszki). Jej przygda z malowaniem zaczęła się przed 3 laty i trwa w rozkwicie.


DESIGN TEAM

Natalia Pugacewicz – z wykształcenia plastyk. Do niedawna malowała tylko na papierze, tworząc przepiękne obrazy i zaproszenia. Kilka miesięcy temu zaczęła malować twarze i nie zaprzestaje w ćwiczeniach.DESIGN TEAM

Weronika Gerowska – mimo młodego wieku posiada na swoim koncie setki przeprowadzonych imprez, tysiące pomalowanych twarzy i roześmianych dzieci wokół. Prawdziwy wulkan energii, zarażający dobrym humorem wszystkich wokół.

DESIGN TEAM


Magdalena Czarnecka-Wojtkowiak – uśmiechnięta, pełna pomysłów, trochę zwariowana. Nie sposób zliczyć projektów, akcji i imprez, w których bierze udział. Oprócz pracy z dziećmi i młodzieżą, dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z dorosłymi, prowadząc szkolenia z animacji oraz facepaintingu.

DESIGN TEAM


Maria Łukaszewska-Ciesielska - dyplomowana stylistka, od ośmiu lat zajmująca się body paintingiem, charakteryzacją i wizażem. Pracuje zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi. Jej prace i zdjęcia są niepowtarzalne i dopracownae w każdym, nawet najmniejszym szczególe.Jak widzicie zebraliśmy superciekawe dziewczyny, które na pewno nieraz zaskoczą nas swoimi pomysłami.
Nie pozostaje nam zatem nic innego jak ruszać do pracy. Efekty będziecie mogli podziwiać w naszych kanałach społecznościowych oraz w postach na blogu.